Home / Artykuły

Posiedzenie Rady

W dniu 4 lipca 2017 r. odbyło się posiedzenie Rady Stowarzyszenia w celu dokonania uzupełnień w ramach naboru 3/2017 i 6/2017 oraz ponownej oceny wniosków w ramach postępowania protestowego w związku z rozpatrzeniem protestów przez Zarząd Województwa Mazowieckiego - (wniosek z naboru nr 4/2017)

Nowy projekt

Projekt współpracy "Marka Lokalna szansą rozwoju obszarów LGD" został złożony !

Otwarcie wystawy Wisła

W dniu 21 czerwca br. w Starostwie Powiat Warszawski Zachodni odbył się wernisaż wystawy fotograficznej pn. ,,Wisła – królowa polskich rzek’’ autorstwa Artura Tabora.

Spotkanie seniorów

W dniu 25 czerwca 2017 r. miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - odbyła się III edycja spotkania seniorów z obszaru działania Stowarzyszenie "Między Wisłą a Kampinosem".

Dzień Dziecka w Cząstkowie Mazowieckim

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" :-) :-) :-) Dzień Dziecka w Zespole Szkół Publicznych w Cząstkowie Mazowieckim (gmina Czosnów). Kolejna inicjatywa wsparta przez nasze stowarzyszenie!

Aneks podpisany

Aneks do umowy o warunkach i sposobie realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) objętego PROW na lata 2014-2020.

Dar serca - podsumowanie

Za nami wielkie wydarzenie! Akcja Dar Serca! W minioną sobotę Stowarzyszenie „Między Wisłą a Kampinosem” jako partner akcji wzięło udział w Wielkim Pikniku Krwiodawstwa zorganizowanym przez Klub HDK PCK "Strażak", we współpracy z Powiatem Warszawskim Zachodnim.

Festyn Rodzinny w Górkach

W dniu 21 maja br. na terenie Zespołu Szkół w Górkach (gmina Leoncin) Z górki na Górki odbył się ,,III Festyn Rodzinny’. Funduszek chętnie witał się z dziećmi, tańczył oraz pozował do wspólnych zdjęć :-). Stowarzyszenie "Między Wisłą a Kampinosem" z przyjemnością po raz kolejny wsparło organizację pikniku rodzinnego.

Konferencja

Serdecznie zapraszamy na konferencję otwierającą proces ewaluacji ex ante Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 Stowarzyszenia „Między Wisłą a Kampinosem”