Home / Archiwum / Projekty / Rękodzieło i rzemiosło artystyczne

Rękodzieło i rzemiosło artystyczne szansą rozwoju turystycznego i ochrony lokalnego dziedzictwa

W dniach 3 - 10 marca br

w Akademii Łucznicy odbył się warsztat z wyrobów ceramicznych. Lokalna Grupa Działania "Stowarzyszenie " Między Wisłą a Kampinosem" wspólnie z LGD " Ziemia Chełmońskiego" brało w nim udział. Warsztat był bardzo udany pod względem praktycznym i integracyjnym.

Kalendarium

 

Informacja

ze szkolenia nt:

„ Działalność gospodarcza w ramach działalności stowarzyszenia”

odbytego w dniu 17 marca 2014 r. w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

 

Szkolenie odbyło się w ramach projektu współpracy nt: „ Rękodzieło i rzemiosło artystyczne szansą rozwoju turystycznego i ochrony lokalnego dziedzictwa”, adresowana do uczestników projektu. Uczestnicy szkolenia mogli zapoznać się zagadnieniami z zakresu funkcjonowania ekonomii społecznej i przedsiębiorstwa społecznego. Podczas szkolenia omówiono również problematykę z zakresu prowadzenia stowarzyszenia z działalnością gospodarczą. 

 

W dniach 27-30 marca br.

na Uniwersytecie Ludowym Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej odbyły się warsztaty z wyrobów słomiarskich i haftu w ramach projektu współpracy " Rękodzieło i rzemiosło artystyczne szansą rozwoju turystycznego i ochrony lokalnego dziedzictwa". Jak widać, sztuka rękodzieła wśród naszych beneficjentów zagościła na dobre.